KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Bildrullar 14577094
nr 1457 7094
Bildrullar
4 st, Kina / Japan. Höjd: 111-150 cm, bredd: 37-67 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 28 mars 2022
kl 18:52:32
100 kr
250 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
400 kr
450 kr
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.100 kr
1.100 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.400 kr